اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی ۴۲۰۰ تومان است / کرباسیان

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی و ماشین‌الات و مواد اولیه این بخش را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرد و تاثیر سیاست تازه ارزی مبنی بر واریز ار

قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی ۴۲۰۰ تومان است / کرباسیان

کرباسیان : قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی ۴۲۰۰ تومان است

عبارات مهم : تجارت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی و ماشین الات و مواد اولیه این بخش را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرد و تاثیر سیاست تازه ارزی مبنی بر واریز ارز حاصل از صادرات مواد معدنی را تشریح کرد.

مهدی کرباسیان – مدیر هیأت عامل ایمیدرو – در گفت وگو با ایسنا، در خصوص اینکه با توجه به سیاست های تازه ارزی که قرار است ارز حاصل از صادرات مواد معدنی به سامانه «نیما» واریز شود، چه تأثیراتی روی صادرات و درآمدهای صادراتی مواد معدنی خواهد گذاشت؟ گفت: دولت جهت کنترل قیمت ارز و زیاد کردن بی حساب و کتاب آن، موظف بود تصمیمات اضطراری بگیرد که این کار را هم کرد. ولی باید بپذیریم که ارز حاصل از صادرات باید به نوعی به شبکه برگردد و این نیز با حالت اضطراری و دستوری به صورت کامل، عملی نیست؛ لذا صادرکننده ها باید قدرت مانور داشته باشند.

وی افزود: خوشبختانه در یکی – دو روز گذشته بانک مرکزی و سیاست گذاران اقتصادی به این نتیجه رسیدند که سامانه ای را جهت صادرکنندگان در نظر بگیرند که آن ها نیز بتوانند میزانی از ارز حاصل از صادرات خود را جهت واردات ماشین آلات و مواد اولیه تخصیص داده شده است دهند.

قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی ۴۲۰۰ تومان است / کرباسیان

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار امیدواری کرد که طی یکی – دو روز آینده این عنوان ابلاغ شود و بتوان تلاطم ارز را کم کردن داد و مقداری از جو روانی زیاد کردن قیمت را تعدیل کرد که باعث ثبات بازار ارز می شود.

کرباسیان راجع به اینکه در پی تصمیمات تازه ارزی، واردات مواد معدنی جزو کدام یک از گروه های کالایی قرار می گیرند و ارز با چه قیمتی جهت واردات این بخش تعلق می گیرد؟ نیز گفت: مواد معدنی که توانایی تولید در کشور را دارند، طبق مصوبه دولت در لیست ممنوعات واردات قرار گرفته اند. موارد استثنایی هم که در رابطه با اقلام واسطه ای یا نیازهای معدنی و شیمیایی نظیر الکترودهای گرافیتی هستند که باید در گروه یک قرار بگیرند مانند گندم و این دست مواد که در حقیقت جهت حیات تولید هستند. سایر اقلام معدنی نیز جهت واردات در گروه دوم قرار می گیرند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی و ماشین‌الات و مواد اولیه این بخش را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرد و تاثیر سیاست تازه ارزی مبنی بر واریز ار

رییس هیات عامل ایمیدرو افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت این لیست ها را اگر نیاز باشد، اصلاح خواهد کرد.

وی در خصوص اینکه ارز با چه قیمتی به این اقلام وارداتی تعلق می گیرد؟ گفت: دلار ۴۲۰۰ تومانی جهت واردات این اجناس در نظر گرفته شده است است و اگر موارد استثنایی هم در قراردادها باشد، دلار ۴۲۰۰ تومانی جهت وارداتشان تخصیص داده شده است می یابد.

قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی ۴۲۰۰ تومان است / کرباسیان

واژه های کلیدی: تجارت | سیاست | صادرات | واردات | اقلام وارداتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs