اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا با حمایت از گروه‌های تروریستی جهت برهم زدن ثبات سیاسی روسیه تلاش می‌کند / پوتین

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه وستی، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در یک سری گفت وگوها با اولیور استون، کارگردان آمریکایی گفت: آمریکا با وجود صحبت راجع ب

آمریکا با حمایت از گروه‌های تروریستی جهت برهم زدن ثبات سیاسی روسیه تلاش می‌کند / پوتین

پوتین: آمریکا با حمایت از گروه های تروریستی جهت برهم زدن ثبات سیاسی روسیه تلاش می کند

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهور روسیه مقامات آمریکایی را به برهم زدن ثبات سیاسی این کشور متهم کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه وستی، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در یک سری گفت وگوها با اولیور استون، کارگردان آمریکایی گفت: آمریکا با وجود صحبت راجع به حمایت از روسیه و آمادگی جهت همکاری با مسکو از جمله در زمینه مبارزه با تروریسم، در واقع از گروه های تروریستی گوناگون جهت برهم زدن ثبات سیاسی داخلی در روسیه استفاده می کند.

آمریکا با حمایت از گروه‌های تروریستی جهت برهم زدن ثبات سیاسی روسیه تلاش می‌کند / پوتین

وی افزود: آمریکا در دام غلط های قرار دارد، لیکن به استثنایی بودن خود صادقانه باور دارد و فکر می کند که می تواند هرکاری را که دلش می خواهد انجام دهد.

پوتین ادامه داد: ایالات متحده آمریکا هنگام عملیات جنگی روسیه در چچن، به تروریست های این منطقه کمک های مالی و سیاسی می رساند، مقامات آمریکایی کمک سیاسی به شبه نظامیان را حتی پنهان نمی کردند و این کار را به طور آشکار انجام می دادند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه وستی، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در یک سری گفت وگوها با اولیور استون، کارگردان آمریکایی گفت: آمریکا با وجود صحبت راجع ب

رئیس جمهور روسیه تاکید کرد: شواهد و مدارک حاکی از این امر در دست است و من در گفت وگو با جورج بوش، مدیر جمهور وقت آمریکا راجع به این وضع صحبت کردم و حتی اسامی ماموران سرویس های اطلاعاتی آمریکا را که در قفقاز کار می کردند، به آنها دادم.

پوتین خاطرنشان کرد: تصویر العمل مدیر جمهور وقت آمریکا بسیار درست و بسیار منطقی بود. او اظهار داشت که به این مسئله پیگیری خواهد کرد!

“بعد از بازنشستگی استراتژی آمریکا را توضیح می دهم”

رئیس جمهوری روسیه همچنین وعده داد تا استراتژی ایالات متحده آمریکا را بعد از بازنشستگی توضیح دهد. او در این سری مستند از مصاحبه هایش به الیور استون گفت: من قطعا به این پرسش پاسخ می دهد و پاسخ من بسیار جامع و صادقانه خواهد بود ولی این را به بعد از بازنشستگی موکول می کنم.

آمریکا با حمایت از گروه‌های تروریستی جهت برهم زدن ثبات سیاسی روسیه تلاش می‌کند / پوتین

الیور استون در پاسخ گفت که استراتژی آمریکا احتمالا تخریب اقتصاد روسیه، عوض کردن رهبری آن، تبدیل کردن روسیه به متحد خود و سپس گرفتن زرادخانه اتمی روسیه باشد.

پوتین در ادامه تاکید کرد: چنین تفکرات و سیاستی محتمل هست. اگر چنین باشد، آن سیاست را اشتباه می دانم خصوصا به این علت که چنین دیدگاهی در روابط با روسیه آینده نگری ندارد. افرادی که چنین فکری می کنند، به ۲۵ تا ۵۰ سال آینده فکر نمی کنند. اگر آنها چنین فکری می کردند، روابطشان را با روسیه به گونه دیگری پایه ریزی می کردند و تلاش نمی کردند روسیه را تبدیل به رعیت خودشان کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه وستی، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در یک سری گفت وگوها با اولیور استون، کارگردان آمریکایی گفت: آمریکا با وجود صحبت راجع ب

قسمت اول این مستند با عنوان “مصاحبه های پوتین” دوشنبه شب پخش شد. این مستند که مجموعه ای از مصاحبه های الیور استون با پوتین هست، مربوط به سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ است.

“کمپین ضد روسیه آمریکا، اشتباه بزرگی بود”

آمریکا با حمایت از گروه‌های تروریستی جهت برهم زدن ثبات سیاسی روسیه تلاش می‌کند / پوتین

رهبر روسیه همچنین گفت، اینکه سیاستمداران آمریکایی حین کمپین انتخابات ریاست جمهوری خودشان روی لفاظی های ضد روسیه تمرکز کرده بودند، “اشتباه بزرگی” بود.

او گفت: متاسفانه ایالات متحده آمریکا یک سبکی در گمانه زنی به راه انداخت و من می گویم که از مساله روسیه حین کارزارهای انتخاباتی آمریکا سوءاستفاده شد. بعد آنها به ما می گویند “به این اهمیتی ندهید! باید بدانید که این تنها لفاظی های مربوط به انتخابات است و بعدا ما با شما به توافق می رسیم.” ولی حرف اینجاست که قربانی کردن روابط بین الملل در حوزه های سیاست کنونی از نظر من اشتباه بزرگی است.

به گفته مدیر جمهوری روسیه، مسکو نمی تواند از بیانات پنتاگون راجع به اینکه روسیه مهم ترین ترساندن علیه ایالات متحده آمریکاست استقبال کند. او تاکید کرد: بلکه بر عکس، ما همواره جهت مذاکره در جهت همکاری آمادگی داریم. همچنین باور داریم رسانه های غربی به این علت مرا “سزار” خطاب می کنند چون از چنین کلیشه های قدیمی خوششان می آید.

پوتین گفت: آمریکا هزینه زیادی را صرف امور دفاعی می کند و ولی ما معتقدیم که آنها باید روی ایجاد روابط برابر با روس ها متمرکز شوند. در سال ۲۰۱۶ آمریکا به عناوین متفاوت بیش از ۶۰۰ میلیارد دلار بودجه نظامی تعیین کرد. این میزان از مجموع بودجه های کل کشورهای دنیا در امور نظامی زیاد است.

او افزود: مهمترین چیزی که روسیه دارد، مردم و هوشیاری آنهاست. آنها یک ترساندن حمله اتمی تلافی جویانه نیستند و شرکای غربی ما باید روی ساختن یک روابط مناسب بلند مدت با روسیه تلاش کنند. در آن صورت، چنین پول هایی صرف امور دفاعی نمی شود.

“مصائب ریگان در اوایل کار، قابل مقایسه با روسیه در ۱۹۹۹ بود”

رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه با الیور استون همچنین گفت، مصائب پیش روی رونالد ریگان، مدیر جمهوری اسبق آرمیکا در روزهای اول روی کار آمدن با مشکل هایی که روسیه در آخرهای ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ تجربه کرد، قابل مقایسه است.

پوتین در دسامبر ۱۹۹۹ به دنبال استعفای بوریس یلتسین، مدیر جمهوری موقت روسیه شد و سپس در مارس ۲۰۰۰ در انتخابات ریاست جمهوری زودهنگام پیروز شد. او در توصیف مشکلاتش بعد از ریاست جمهوری گفت: تفاوت زیادی وجود دارد. با این همه، ریگان به ریاست جمهوری رسیده بود و هر چه بود، فرقی نمی کند چه مشکل ها و مشکلاتی وجود داشت، ولی هنوز هم می توان آنها را با مشکل ها و مشکلاتی که روسیه در آخرهای ۱۹۹۹ – ۲۰۰۰ تجربه کرد، مقایسه کرد.

رئیس جمهوری روسیه همچنین تاکید کرد، مورد نیاز است تا “دو مسئله حل شود: افراد مناسبی پیدا کرد و به آنها مسوولیت داد.”

“روسیه هرگز در سیاست داخلی سایر کشورها دخالت نمی کند”

رئیس جمهوری روسیه عنوان کرد، مسکو بر خلاف شرکایش هرگز در امور سیاست داخلی سایر کشورها دخالت نمی کند. او گفت: اصل عدم مداخله، جزو اصول بنیادین هست. علی رغم بسیاری از شرکایمان، ما هرگز در امور سیاست داخلی سایر کشورها دخالت نمی کنیم و این را جزو اصول کارمان می دانیم.

“اگر روسیه به ناتو ملحق می شد، عوض کردن نمی کرد”

رئیس جمهوری روسیه در بخش دیگری از مصاحبه با الیور استون گفت، احتمال پیوستن روسیه به شرکت پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو)، واشنگتن را عصبی کرده بود آیا که مسکو اجازه نداشت در صورت پیوستن به این ائتلاف تغییری در خود ایجاد کند.

پوتین گفت، زمانی که بیل کلینتون در دوره ریاست جمهوری اش در سال ۲۰۰۰ به مسکو سفر کرده بود با او راجع به امکان پیوستن روسیه به ناتو صحبت کرده بود. پوتین گفت: من در دیدارم با کلینتون به او گفتم بیایید گزینه پیوستن روسیه به ناتو را در نظر بگیریم و کلینتون هم در پاسخ گفت چراکه نه، ولی این بحث باعث عصبی شدن هیات دولت آمریکا شد.

او افزود: آیا شرکای ما عصبی شدند؟ جهت اینکه اگر روسیه به آن ملحق می شد، همواره صدایی جهت انتقاد داشت؛ اجازه نمی دادیم تغییراتی در ما ایجاد کنند ولی طرف های آمریکایی حتی اجازه ندادند راجع به آن فکری شود. روسیه بعد از فروپاشی شوروی بسیار باز عمل کرد و گشاده رویی آن حتی نگرانی هایی راجع به برنامه هسته ای مسکو ایجاد کرد. ما هیچگونه رازی باقی نگذاشته بودیم. ناظران آمریکایی بر یکی از تاسیسات مهم و مهم ما که کارش ساخت مواد تسلیحات هسته ای بود، نظارت داشتند… ما تا به الان گشاده رو بوده ایم. تهدیدات دیگری در رابطه با پیوستن ما به ناتو وجود نداشت.

واژه های کلیدی: روسیه | سیاست | سیاسی | پوتین | آمریکا | آمریکایی | ریاست جمهوری | مقامات آمریکا | ولادیمیر پوتین | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs