اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری عامل انتشار تصویرهای شخصی بانوان در شاهرود

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصویرهای بانوان شاهرودی در صفحه اینستاگرام، به وسیله ماموران پلیس فتا شاهرود خبر داد و گفت: این

دستگیری عامل انتشار تصویرهای شخصی بانوان در شاهرود

عبارات مهم : اعتماد

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصویرهای بانوان شاهرودی در صفحه اینستاگرام، به وسیله ماموران پلیس فتا شاهرود خبر داد و گفت: این متخلف خود را در اینترنت یک زن معرفی و از این طریق تصاویری از بازدیدکنندگان زن جمع آوری و در فضای عمومی منتشر کرده بود.

به گزارش ایسنا، سرهنگ سید مجتبی اشرفی در تشریح این خبر گفت: بعد از مراجعه یک شهروند به پلیس فتا این شهرستان در خصوص انتشار تصویرهای ایشان در یک پیج اینستاگرام، مورد در دستور پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: بعد از شروع پیگیری فردی دیگر نیز به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد تصویرهای شخصی ایشان و چند تن از دوستانش در اینترنت انتشار یافته که با رصد صفحه اینستاگرامی مورد نظر مشخص شد فردی ناشناس اقدام به انتشار تعدادی از تصویر های شخصی چند زن کرده که کارها فنی و پلیسی در این خصوص به وسیله کارشناسان پلیس فتا شروع شد.

دستگیری عامل انتشار تصویرهای شخصی بانوان در شاهرود

این مقام انتظامی با توجه به پیچیده بودن پرونده اظهار کرد: سرنخ های مکشوفه از عامل انتشار این ماجرا در نهایت ما را به چند فرد رساند که با بررسی های تخصصی از پنج مظنون پرونده در نهایت عامل مهم این اقدام شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود در خصوص نحوه اقدام این فرد 35 ساله گفت: این مرد با هویت جعلی فردی مونث وارد یک گروه تلگرامی بانوان شده است و با شیوه و شگردهای خاص خود، بعد از جلب اعتماد اعضای این گروه خصوصی، توانسته تعدادی تصویر های شخصی از اعضا را که در زمینه آرایشگری درحال فعالیت بودند کسب و اقدام به انتشار آن تصویرهای کند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصویرهای بانوان شاهرودی در صفحه اینستاگرام، به وسیله ماموران پلیس فتا شاهرود خبر داد و گفت: این

سرهنگ اشرفی در خاتمه با بیان این که اعتماد بی جا به هویت های جعلی در اینترنت تاکنون مبنای بسیاری از جرایم و سوءاستفاده ها قرارگرفته هست، گفت: در اینترنت به هیچ عنوان به هویت اعلامی و تصویرهای مورد استناد و استفاده طرف برابر اعتماد نکنند چه بسا گرگی در لباس میش در کمین کوچکترین وقت جهت دریدن آبروی افراد و سوء استفاده هایی به انحاء متفاوت نشسته باشد.

واژه های کلیدی: اعتماد | انتشار | شاهرود | شاهرود | انتظامی | دستگیری | اینترنت | انتشار تصویر | فرمانده انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs