اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آن توافق وحشتناک را با ایرانی‌ها کردیم و آن‌ها فوت بر آمریکا می‌گویند / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر از توافق هسته‌ای با ایران( برجام) انتقاد کرده و گفته است در حالی این توافق امضا شده، که ایرانی‌ها در خیابان‌ها شعار فوت بر آمریکا سر

آن توافق وحشتناک را با ایرانی‌ها کردیم و آن‌ها فوت بر آمریکا می‌گویند / ترامپ

ترامپ: آن توافق وحشتناک را با ایرانی ها کردیم و آن ها فوت بر آمریکا می گویند

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر از توافق هسته ای با ایران( برجام) انتقاد کرده و گفته است در حالی این توافق امضا شده، که ایرانی ها در خیابان ها شعار فوت بر آمریکا سر می دهند.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس، «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا، روز گذشته در سخنانی از رویکرد سختگیرانه دولت خود در قبال کره شمالی و کشور عزیزمان ایران دفاع کرد.

ترامپ اظهار داشت، آنچه پیونگ یانگ را به سر میز مذاکره آورد «موضع مقتدرانه » وی بوده است.

آن توافق وحشتناک را با ایرانی‌ها کردیم و آن‌ها فوت بر آمریکا می‌گویند / ترامپ

وی به رویکرد منتقدانش از لحن تندش علیه کره شمالی اشاره کرد و گفت: «رویکرد ما در قبال کره شمالی خیلی خوب هست. سه ماه پیش را به خاطر بیاورید. ما سال ها این مسئله را داشتیم، همه می گفتند؛ حرف نزنید، لطفا حرف نزنید. دولت قبلی ما سیاست سکوت را در پیش گرفته بود و می گفت، حرف نزنید آیا ممکن است آنها یا او را عصبانی کنید. حرف نزنید. اگر بیانیه بسیار بدی علیه ایالات متحده صادر کردند، شما چیزی نگویید، لطفا، لطفا. ما حرف نداریم.»

ترامپ افزود: «چنین رویکردی نیز در قبال کشور عزیزمان ایران بود. ما آن توافق وحشتناک با (ایران) امضا کرده ایم، بعد آنها در خیابان ها رژه می روند و شعار فوت بر آمریکا سر می دهند. من پرسیدم چه کسی این توافق را امضا کرده هنگامی که آنها دارند توی خیابان ها فوت بر آمریکا می دهند؟»

رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر از توافق هسته‌ای با ایران( برجام) انتقاد کرده و گفته است در حالی این توافق امضا شده، که ایرانی‌ها در خیابان‌ها شعار فوت بر آمریکا سر

رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از رویکرد دولت «باراک اوباما» مدیر جمهور سابق این کشور، گفت: «چه کسی توافق را امضا کرد؟ دولت قبلی که جان کری( وزیر خارجه سابق آمریکا) آن را نمایندگی می کرد. او عالی ترین مذاکره کننده نبود. او فقط موقعی از میز مذاکره کنار رفت که در مسابقه دوچرخه سواری از روی دوچرخه زمین خورد و پایش شکست. گفتم حداقل به آنها نگو پایت شکسته هست. فقط داخل بمان و بگو تمایلی به مذاکره نداری تا بتوانی به توافق بهتری دست بیابی.»

واژه های کلیدی: ایران | توافق | مذاکره | آمریکا | ایرانی | وحشتناک | کره شمالی | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs