اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئول پیگیری تخلفات گذشته است / سخنگوی شورای شهر

با گذشت یک هفته از ارائه گزارش محمدعلی نجفی راجع به عملکرد شهرداری سابق، کم‌کم واکنش‌ها به در حال جدی شدن هستند، یکی از واکنش‌ها خواست افکار عمومی جهت پیگیری قض

شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئول پیگیری تخلفات گذشته است / سخنگوی شورای شهر

سخنگوی شورای شهر: شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئول پیگیری تخلفات گذشته است

عبارات مهم : ایران

با گذشت یک هفته از ارائه گزارش محمدعلی نجفی راجع به عملکرد شهرداری سابق، کم کم تصویر العمل ها به در حال جدی شدن هستند، یکی از تصویر العمل ها خواست افکار عمومی جهت پیگیری قضایی ادعاهایی است که تیم شهردار فعلی علیه شهرداری سابق مطرح کرده اند.

بیشتر از یک هفته از ارائه گزارشی که مردم نزدیک به چهار ماه در انتظار آن بودند می گذرد. یکشنبه هفته گذشته محمد علی نجفی شهردار فعلی پایتخت کشور عزیزمان ایران به شورای شهر رفت و گزارش عملکرد ۱۲ ساله شهردار قبلی و مجموعه تحت مدیریتش را ارائه کرد، گزارشی که در آن به تخلفات گسترده ای اشاره شده است بود که با هیچ معیار و ملاکی قابل گذشت به نظر نمی رسد. البته نهادهای قضایی هم نسبت به پرسشها مطرح شده است در این گزارش تصویر العمل نشان دادند تا جایی که چند روز پیش دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران از نجفی خواست که گزارش جمع آوری شده است را در اختیار این نهاد قرار دهد. علی اعطا سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که نهاد متبوعش وظیفه نظارت بر شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را به عهده دارد راجع به پیگیری قضایی پرسشها مطرح شده است به اعتمادآنلاین می گوید: «تا جایی که من در جریان هستم شورا برنامه ای جهت اینکه پرسشها گذشته را به صورت قضایی پیگیری کند یا شکایتی مطرح کند، ندارد و شهرداری در این زمینه مسئول است.»

شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئول پیگیری تخلفات گذشته است / سخنگوی شورای شهر

او ادامه می دهد: «یکی از مهم ترین اهداف شورای شهر جهت دادن مأموریت به شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت ارائه گزارش این بود که اعضا در جریان اوضاع شهر و آنچه که تحویل گرفته اند قرار بگیرند و بتوانند بر همین مبنا جهت آینده شهر تصمیم بگیرند و اگر نتیجه به دست آمده از این گزارش ضرورت پیگیری قضایی را نشان بدهد شهرداری در این زمینه تصمیم گیر خواهد بود.»

حجت الله میرزایی معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در گفت وگو با اعتمادآنلاین این اطمینان را می دهد که شهرداری از منابع این نهاد دفاع خواهد کرد. او می گوید: «هم وقت با ارائه گزارش عملکرد شهرداری سابق در شورای شهر، این گزارش به دادستان هم داده شد تا راجع به ابعاد مربوط به امور مالی آن تصمیم گیری شود.»

با گذشت یک هفته از ارائه گزارش محمدعلی نجفی راجع به عملکرد شهرداری سابق، کم‌کم واکنش‌ها به در حال جدی شدن هستند، یکی از واکنش‌ها خواست افکار عمومی جهت پیگیری قض

او میزان کوتاهی انجام شده است در دوران مدیریت قبلی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را زیاد از تخلفات می داند و می گوید: «آنچه زیاد از هر چیز ناراحت کننده است از دست رفتن وقت هایی است که می توانست به درستی از آنها استفاده شود ولی به هر حال موضوعاتی هم وجود دارد که از نظر پیگیری قضایی می تواند اهمیت داشته باشد.»

او به ارائه پروانه ساخت برج هایی اشاره می کند که جهت ساخته شدنشان عوارض زیادی گرفته شده است هست. میرزایی می گوید: «طبق برآوردهایی که داشته ایم درآمدهای زیادی از این راه حاصل شده است هست. موارد دیگری هم وجود دارد مانند استخدام های بی ضابطه که بار مالی زیادی جهت مدیریت فعلی شهرداری به وجود آورده و از طرفی با اصل شایسته سالاری هم همخوانی چندانی ندارد. در کنار همه اینها بررسی ها نشان می دهد که هزینه های زیادی انجام شده است بدون اینکه اسناد این هزینه کردها وجود داشته باشد.»

او گزارش اخیر شهرداری را منصفانه می داند و می گوید: «در این گزارش به تمام جوانب عملکرد شهرداری سابق پرداخته شده است هست. در کنار پرسشها مبهم و رقم های کلانی که در بعضی امور هزینه شده است به کارها مثبت شهرداری هم اشاره شده است و بنای ما بر این نبوده که کل فعالیت شهرداری سابق زیر سؤال برود. بخش های زیادی از این گزارش را کسانی آماده کرده اند که در دوران قبلی مدیریت شهری هم حضور داشته اند و هیچ جانب داری از تیم تازه نداشته اند. ضمن اینکه جهت تمام آنچه در این گزارش آمده اسناد و مدارک کافی وجود دارد.»

شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئول پیگیری تخلفات گذشته است / سخنگوی شورای شهر

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | شورای شهر | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs