اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ابلاغیه شورای نگهبان خارج از مسئولیت آیت‌الله جنتی بود/ جهانگیری جهت دفاع از دو

دستیار خاص رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: هنگامی که در جناح سیاسی رقیب، چندین نامزد وارد عرصه انتخابات شده‌اند، حضور آقای جهانگیری می‌تو

ابلاغیه شورای نگهبان خارج از مسئولیت آیت‌الله جنتی بود/ جهانگیری جهت دفاع از دو

یونسی : ابلاغیه شورای نگهبان خارج از مسئولیت آیت الله جنتی بود/جهانگیری جهت دفاع از دولت باید تا روز انتخابات بماند

عبارات مهم : قانون

دستیار خاص رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: هنگامی که در جناح سیاسی رقیب، چندین نامزد وارد عرصه انتخابات شده است اند، حضور آقای جهانگیری می تواند کمک کننده باشد. به نظرم او باید تا روزهای آخر در میدان باقی بماند و از دولت تدبیر و امید و عملکرد آن، دفاع کند.

علی یونسی در گفت وگو با ایلنا، راجع به ابلاغیه اخیر دبیر شورای نگهبان مبنی بر عدم مجوز ورود اقلیت های دینی در انتخابات شوراهای شهر و دِه با بیان این که این ابلاغیه خارج از حوزه مسئولیت آیت الله جنتی صورت گرفته هست، گفت: وظیفه شورای نگهبان تفسیر قانون اساسی هست، نه قوانین عادی که دولت هم بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، به آن عمل می کند.

ابلاغیه شورای نگهبان خارج از مسئولیت آیت‌الله جنتی بود/ جهانگیری جهت دفاع از دو

او تاکید کرد: البته باید یادآور شد که قوانین عادی، بعد از تصویب در مجلس شورای اسلامی به تایید شورای نگهبان می رسد و هنگامی که آن قانون، مغایر شرع و قانون اساسی تشخیص داده نشود، ابلاغ و مورد نیاز الاجرا می شود. در مورد قانون انتخابات شوراهای شهر و دِه هم به همین شکل بوده است.

دستیار خاص مدیر جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با اشاره به قانون شوراهای شهر و دِه عنوان کرد: قانون شوراها که به وسیله مجلس تصویب شده است به تایید شورای نگهبان هم رسیده بعد مورد نیاز الاجرا هست. در این قانون، مجلس ناظر بر انتخابات شوراهاست و اگر تفسیری هم مورد نیاز باشد، باید به وسیله خود مجلس انجام گیرد.

دستیار خاص رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: هنگامی که در جناح سیاسی رقیب، چندین نامزد وارد عرصه انتخابات شده‌اند، حضور آقای جهانگیری می‌تو

او ادامه داد: پاسخ دولت، در این مورد نیز همان است که رییس مجلس داده اند و شوراها مکلف هستند که به قانون مصوب ابلاغی عمل کنند و عضویت اقلیت های دینی هم بر اساس همان قانون بلامانع است.

یونسی خاطرنشان کرد: قانونی مانند قانون شوراها نیاز به تقسیر فقهی ندارد، البته این نوع تفسیر قابل احترام است ولی در جای خودش، کشور و دولت، موظف به اجرای قانونی هستند که به تصویب رسیده و تمامی مسیرهای تصویب و تایید را طی کرده هست. لذا عمل به آن قانون، وظیفه دستگاه های ذیربط است.

او در ادامه یادآور شد: اگر جایی قانون نباشد باید به نظر فقیه عمل کرد ولی هنگامی که در مواردی مانند این مورد قانون وجود دارد، نیازی به نظر فقهی نیست.

ابلاغیه شورای نگهبان خارج از مسئولیت آیت‌الله جنتی بود/ جهانگیری جهت دفاع از دو

وزیر اطلاعات دولت اصلاحات در پاسخ به سوالی مبنی بر این که فکر می کنید رای به آقای روحانی در میان اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی چگونه خواهد بود، گفت: همکاری این قشر از جامعه و شهروندان، در همه دوره های انتخابات اوج بوده و درصد خوبی را به خود تخصیص داده شده است داده هست، این بخش از جامعه هر لحظه به نامزدهایی رای می دهند که به خواسته ها و مطالبات آنان توجه عملی داشته باشند.

یونسی، با اشاره به عملکرد روحانی در دوره اول ریاست جمهوری اش، اظهار داشت: روحانی با شعار حقوق شهروندی وارد میدان انتخابات شد و بر آن نیز تاکید کرد.

دستیار خاص رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: هنگامی که در جناح سیاسی رقیب، چندین نامزد وارد عرصه انتخابات شده‌اند، حضور آقای جهانگیری می‌تو

دستیار خاص روحانی ادامه داد: اقلیت های دینی و مذهبی در کشورمان هر لحظه خواستار این بوده اند که توجه به خواسته هایشان تحقق عملی یابد.

دستیار خاص مدیر جمهور در امور اقوام و اقلیت های مذهبی گفت: آینده نگری می شود در انتخابات پیش رو بدون هیچ تبلیغاتی اقلیت های قومی و مذهبی به کاندیداهایی اقبال نشان دهند که توجه بیشتری به حقوق شهروندی داشته باشند نه به کسانی که مخالف آن هستند.

ابلاغیه شورای نگهبان خارج از مسئولیت آیت‌الله جنتی بود/ جهانگیری جهت دفاع از دو

او در ادامه با اشاره به این که عده ای از هواداران و رقبای آقای روحانی، در پی این هستند که نظر نخبگان و بزرگان اقلیت های مذهبی را به خود جلب کنند، عنوان کرد: ما این مسابقه و توجه به حقوق اقلیت ها را مبارک می دانیم و از آنان می خواهیم که تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا اعتماد مردم را جلب کنند، ولی باید بدانند که صرفا دادن وعده کافی نیست بلکه باید به آن عمل هم بشود .

یونسی تاکید کرد: اعتقاد دارم باید همه کاندیدا قول بدهند تا به خواسته های قانونی اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی احترام بگذارند و این خود به همکاری زیاد آنان در انتخابات خواهد انجامید.

او در پاسخ به پرسش دیگری راجع به آینده نگری خود از آرایش سیاسی کشور در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، گفت: فکر می کنم که آرایش سیاسی خوبی را در کشور شاهد باشیم و تایید و رد صلاحیت هایی که صورت گرفت مانع از دو قطبی شدن انتخابات شد.

وزیر اطلاعات دولت اصلاحات گفت: آینده نگری می شود که امسال شاهد انتخابات حماسی و گسترده و پرشوری باشیم.

او راجع به رد صلاحیت احمدی نژاد نیز گفت: با رد صلاحیت احمدی نژاد، کشور از غلتیدن فضای انتخاباتی به دوقطبی، رهایی و خلاصی پیدا کرد و قطعا این به نفع جمهوری اسلامی در این شرایط حساس بین المللی است.

دستیار خاص رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های مذهبی راجع به نامزدی معاون اول رییس جمهور در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: همان طور که خود آقای جهانگیری گفتند این نامزدی جهت تکمیل و هم پوشانی با روحانی هست، قطعا نامزد مهم شخص رییس جمهور فعلی یعنی آقای روحانی است.

او در ادامه افزود: هنگامی که در جناح سیاسی رقیب، چندین نامزد وارد عرصه انتخابات شده است اند، حضور آقای جهانگیری می تواند کمک کننده باشد. به نظرم او باید تا روزهای آخر در میدان باقی بماند و از دولت تدبیر و امید و عملکرد آن، دفاع کند.

یونسی راجع به پخش زنده مناظره های تلویزیونی میان نامزدهای انتخاباتی هم گفت: به عنوان یک شهروند فکر می کنم بخشی از شور و نشاط انتخاباتی را برگزاری زنده همین مناظره های تلویزیونی ایجاد می کند، و با توجه به درخواست همه نامزدهای رقیب، تجدیدنظری در این باره صورت گرفت و مناظره ها به صورت زنده جهت افکار عمومی و مردم پخش می شود.

او در خاتمه تاکید کرد: انتخابات باید حماسی و پر شور باشد لذا باید از تمامی ابزار مورد نیاز و معقول و منطقی جهت تحقق این حماسه استفاده کرد.

واژه های کلیدی: قانون | قانونی | نگهبان | انتخابات | رییس جمهور | دینی و مذهبی | قانون اساسی | ریاست جمهوری | انتخابات شوراها | مجلس شورای اسلامی | نامزدهای انتخاباتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs