اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ‌ مستحق این برد بودیم/ خوش حالی بعد از گل منشا هیچ مشکلی نداشت ، برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر یک برابر تراکتورسازی در نشست خبری عنوان کرد: از این برد خیلی خوشحالم و به بازیکنانم تبریک می گویم که به ا

‌ مستحق این برد بودیم/ خوش حالی بعد از گل منشا هیچ مشکلی نداشت ، برانکو

برانکو: مستحق این برد بودیم/ خوش حالی بعد از گل منشا هیچ مشکلی نداشت

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است خوش حالی بعد از گل منشا هیچ مشکلی نداشت.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر یک برابر تراکتورسازی در نشست خبری عنوان کرد: از این برد خیلی خوشحالم و به بازیکنانم تبریک می گویم که به این برد بزرگ رسیدند. آنها واقعا مستحق این برد بودند.

‌ مستحق این برد بودیم/ خوش حالی بعد از گل منشا هیچ مشکلی نداشت ، برانکو

وی راجع به اتفاقات و حواشی ورود پرسپولیس به فرودگاه تبریز گفت: من چه زمانی مصاحبه کرده و گفته ام که جو فرودگاه خوب نبود؟ آیا درست هست، زمانی که شرایط امنیتی فراهم نیست، ما از فرودگاه بیرون بیاییم؟ هنگامی که نیروهای امنیتی مردم را بیرون کردند ما هم بیرون آمدیم. من هم در مصاحبه ام گفتم جو خوب و ورزشی در آنجا حاکم بود. هواداران تراکتور امروز نیز تیم خود را تشویق کرده و جو عادی در ورزشگاه وجود داشت. در مجموع خوشحالم توانستیم با پیروزی، هوادارانمان را که در ورزشگاه حاضر شده است بودند، خوشحال کنیم.

برانکو راجع به خطایی که داور جهت پرسپولیس گرفت و خوشحالی منشا بعد از گل اول تیم، عنوان کرد: شما می پرسید آن موقعیت اشتباه نبود؟ ولی باید اینطور بپرسید که پنالتی بود یا نبود؟ توهین هایی که به بازیکن های ما می شود را چه می گویید؟ شما به دید خودتان بازی را نگاه می کنید و من هم به دید خودم. اعتقاد دارم خوش حالی بعد از گل او هیچ مشکلی نداشت. ما بعد از هر بازی، سه بار فیلم آن را مشاهده کرده و اگر مشکلی باشد، آن را به بازیکنان گوشزد می کنیم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر یک برابر تراکتورسازی در نشست خبری عنوان کرد: از این برد خیلی خوشحالم و به بازیکنانم تبریک می گویم که به ا

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به استفاه از کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی، تصریح کرد: کمال در دوران بعد از جراحی است و دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارد. قطعا تیم با وجود کمال کیفیت بالاتری از بازی را ارائه خواهد داد. همچنین سیامک نعمتی نیز بازیکن خوبی است و مطمئنا در آینده شاهد نمایش فوق العاده او خواهیم بود.

وی راجع به بازی ضعیف مهدی طارمی توضیح داد: طارمی به صورت کامل در پیش فصل همراه تیم نبوده و هنوز به آمادگی کامل نرسیده هست. او باید فرم خود را به دست بیاورد تا بتواند دوباره جهت تیم مثمرثمر باشد. البته من از بازی طارمی راضی هستم.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | فرودگاه | بازیکنان | پرسپولیس | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs