اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

استقبال آمریکا از تامین هزینه‌های مالی آژانس در نظارت بر اجرای برجام

دفتر نمایندگی آمریکا در شرکت های بین‌المللی در وین از گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی راجع به روند اجرای تعهدات هسته‌ای کشور عزیزمان ایران ذیل ب..

ادامه مطلب

آمریکا با حمایت از گروه‌های تروریستی جهت برهم زدن ثبات سیاسی روسیه تلاش می‌کند / پوتین

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه وستی، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در یک سری گفت وگوها با اولیور استون، کارگردان آمریکایی گفت: آمریکا با وجود ص..

ادامه مطلب

کارها امنیتی مراکز حساس شدت یافتن می‌شود ، یکی از عوامل تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت بازجویی است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: یکی از عوامل تروریستی روز گذشته پایتخت کشور عزیزمان ایران ،دستگیر شده است است و تحت بازجویی قرار دارد. یکی از عوامل..

ادامه مطلب

روایت دو تن از مجروحان تیراندازی مجلس از اتفاق

دو تن از مجروحان اتفاق تیراندازی مجلس که به بیمارستان سینا انتقال یافته شده‌اند، لحظه اتفاق را شرح دادند. روایت دو تن از مجروحان تیراندا..

ادامه مطلب

عملیات تروریستی در مرقد امام کاملاً ناکام ماند ، هدف تروریست‌ها ورود به صحن مجلس بود

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور گفت: می توانیم اعلام کنیم عملیات تروریست‌ها در مرقد امام کاملاً ناکام ماند و تیم نیروی انتظامی در حرم مطهر حضرت امام (ره..

ادامه مطلب

اتمام واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تا آخر امسال

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: واحدهای مسکن مهر باقی مانده پایتخت کشور عزیزمان ایران تا آخر ۹۶ به اتمام می‌رس..

ادامه مطلب

دستکم 19 تن در انفجارهای امروز کابل کشته شدند

به گفته منابع خبری محلی دست کم 19نفر در جریان سه انفجارپی در پی که عصر امروز (شنبه) در یک مراسم خاکسپاری در کابل پایتخت افغانستان رخ داد، جان باختند. ..

ادامه مطلب

پارلمان ژاپن طرح کناره‌گیری امپراتور را تصویب کرد

بدنبال کهولت سن و بیماری امپراتور ژاپن، پارلمان این کشور طرح کناره گیری امپراتور را قانونی کرد. پارلمان ژاپن طرح کناره گیری امپراتور را تصوی..

ادامه مطلب

لایحه کناره‌گیری امپراتور ژاپن امضا شد

نمایندگان پارلمان ژاپن در آخرین نشست خود لایحه ای را که امپراتور «آکی هیتو» 83 می تواند از قدرت کناره گیری کند، امضا کردند.  لایحه کناره گیر..

ادامه مطلب

فهرست کی‌روش بدون استقلالی‌ها ، ٢٦ بازیکن به تیم ملی دعوت شدند

کارلوس کی روش فهرست بازیکنان دعوت شده است به تیم ملی فوتبال جهت مسابقه با ازبکستان را اعلام کرد.  ٢٦ بازیکن به تیم ملی دعوت شدند/ فهر..

ادامه مطلب