اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

پیگیر آزادی همکاران بازداشتی‌‌ام هستم / وزیر آموزش و پرورش

در پی تجمع معلمان در روز بیستم اردیبهشت و بازداشت حدود ده نفر از آنها، سیدمحمد بطحایی (وزیر آموزش و پرورش) در توئیتر خود از تلاش جهت آزادی بازداشت شده‌ها ..

ادامه مطلب

مرتضوی با استفاده از ماده ۴۷۷ می‌خواهد وقت بخرد / نعمت احمدی

«مسئله ماده ۴۷۷ مانع از اجرای حکم تا زمانی که مدیر قوه قضائیه دستور آن را صادر کنند نمی‌شود. یعنی اگر آقای مرتضوی قصد استناد به این ماده را دارند، با..

ادامه مطلب

نجفی روی حرفش راجع به استعفا می‌ایستد / حق‌شناس

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش در تصویر العمل به رد استعفای نجفی در شورا گفت: به نظرم شهردار بر مواضع و نظر خود می‌ایستد.  حق شناس: نجف..

ادامه مطلب

مجلس با عوض کردن تقویم آموزشی در کشور مخالف است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به هیچ وجه نمایندگان مجلس با عوض کردن تقویم آموزشی در کشور موافق نیستند و این پیشنهاد در کمیسیون نیز رای نمی‌آو..

ادامه مطلب

شهادت ۳ رزمنده اسلام در منطقه مرزی پیرانشهر

قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی بیانیه ای از شهادت سه تن از سربازان گمنام امام وقت (عج) در منطقه مرزی پیرانشهر ..

ادامه مطلب

واکنش معاونت امور زنان ریاست جمهوری به یادداشت جنجالی «زهرا آیت‌اللهی»

روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، به یادداشت انتشار یافته از سوی مدیر شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فر..

ادامه مطلب

خروج مدیران از استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ممنوع شد

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مدیران استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تا عادی شدن شرایط، حق خروج از استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را ندارن..

ادامه مطلب

فکر می‌کنید همه اینها طرفداران سیاسی قالیباف یا احمدی‌نژادند؟/ مدیرانی را در شه

نجفی: با صراحت اعلام می کنم داوطلب شهرداری نبودم/ 800 نفر مدیر در شهرداری داریم؛ فکر می کنید همه اینها طرفداران سیاسی قالیباف یا احمدی نژادند؟/ مدیر..

ادامه مطلب

ضرورت ارتقای آگاهی و توان علمی کارآگاهان پلیس ، آموزش افسران پلیس آگاهی جهت اصالت وسائط نقلیه

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا، به آموزش بررسی اولیه اصالت وسائط نقلیه اشاره و بیان کرد: افسران پلیس یک روز کامل با حضور در شرکت کشور عزیزمان ای..

ادامه مطلب

پرادوها سریع چپ می‌کرد، پورشه خریدم/ آنها که اتهام‌ می‌زنند، خودشان از همه ریاکارتر هستند ، وزیر بهداشت

به گزارش عصرایران، مشروح گفت وگوی «شرق» با سیدحسن قاضی زاده هاشمی را در ادامه می خوانید: وزیر بهداشت: پرادوها سریع چپ می کرد، پورشه خریدم/ آنها که اته..

ادامه مطلب