اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

اقدام غیرقانونی آقاي وزير

در واكنش به شكايت مخالفان آيين نامه جديد وزارت راه به ديوان عدالت: آخوندي اول خود را عضوي از دولت بداند اقدام غیرقانونی آقاي وزير عبارات..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع سامانه مربوط به خانه‌های خالی

مدیرعامل شرکت ملی زمین و مسکن گفت: در حال گزینش مشاور جهت طراحی سامانه جامع املاک کشور هستیم و راه‌اندازی آن زمان‌بر خواهد بود.  آخرین اوضا..

ادامه مطلب

توقف دوباره حراج روزانه سکه

تسنیم نوشت:مسعود سلیمانی از دستور بانک مرکزی جهت توقف حراج روزانه سکه خبر داد و گفت: امروز حراج انجام نمی شود. توقف دوباره حراج روزانه سکه ..

ادامه مطلب

بازدهی دلار کم کردن یافت

در آخرین روز دی ماه، دلار و سکه رکوردهای کاهشی جدیدی را ثبت کردند؛ روز دوشنبه، دلار ۵۵ تومان از ارزش خود را از دست داد و با خروج از کانال ۴هزار و ۶۰۰ ..

ادامه مطلب

آخر تب ارزی در بازار مسکن؟

جو روانی با منشأ ارزی در بازار معاملات مسکن فروکش کرد. تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» در بازار ملک، به شناسایی شواهد چهار گانه از اصلاح نسبی اوضاع طی هفته..

ادامه مطلب

احیای مجدد سهمیه بندی بنزین با تخصیص داده شده است سهمیه به هر خانوار

مرکز پژوهش‌های مجلس ضمن تاکید بر ضرورت بازگشت سهمیه‌بندی بنزین و زیاد کردن تعرفه حامل‌های انرژی جهت پرمصرف‌ها و همچنین ابهام شدید مصارف تبصره ۱۸ لایح..

ادامه مطلب

قیمت سکه و ارز (۹ آذرماه)

دلار آمریکا با روند صعودی نسبت به روز گذشته ۴۱۳۴ تومان در بازار امروز – پنجشنبه – عرضه می شود و سکه تمام طرح تازه یک میلیون و ۳۷۶ هزار تومان ق..

ادامه مطلب

استمرار زیاد کردن عرضه گوشت قرمز تا کم کردن قیمت

معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که با توجه به نیاز حدود ۱۰۰ هزار تنی کشور به واردات گوشت قرمز و میل به مردم جهت مصرف این محصول به صورت گرم و تازه، زیاد..

ادامه مطلب

اتمام واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تا آخر امسال

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: واحدهای مسکن مهر باقی مانده پایتخت کشور عزیزمان ایران تا آخر ۹۶ به اتمام می‌رس..

ادامه مطلب

هیات دولت منشتر شدن اوراق بهادار و صکوک اسلامی جهت اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها موافقت کرد

هیات دولت درجلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهور، منشتر شدن ۱۰۰ هزار میلیارد ریال اوراق بهادار و صکوک اسلامی ج..

ادامه مطلب