اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی ۴۲۰۰ تومان است / کرباسیان

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت قیمت دلار جهت واردات مواد معدنی و ماشین‌الات و مواد اولیه این بخش را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرد و تاثیر سیاست تازه ارزی مبنی..

ادامه مطلب

نامه وزیر صنعت به معاون اول مدیر جمهور جهت از بین بردن تعرفه کاغذ

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی نامه‌ای به معاون اول مدیر جمهور خواستار از بین بردن تعرفه کاغذ باطله شد. نامه وزیر صنعت به مع..

ادامه مطلب

اقدام غیرقانونی آقاي وزير

در واكنش به شكايت مخالفان آيين نامه جديد وزارت راه به ديوان عدالت: آخوندي اول خود را عضوي از دولت بداند اقدام غیرقانونی آقاي وزير عبارات..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع سامانه مربوط به خانه‌های خالی

مدیرعامل شرکت ملی زمین و مسکن گفت: در حال گزینش مشاور جهت طراحی سامانه جامع املاک کشور هستیم و راه‌اندازی آن زمان‌بر خواهد بود.  آخرین اوضا..

ادامه مطلب

توقف دوباره حراج روزانه سکه

تسنیم نوشت:مسعود سلیمانی از دستور بانک مرکزی جهت توقف حراج روزانه سکه خبر داد و گفت: امروز حراج انجام نمی شود. توقف دوباره حراج روزانه سکه ..

ادامه مطلب

بازدهی دلار کم کردن یافت

در آخرین روز دی ماه، دلار و سکه رکوردهای کاهشی جدیدی را ثبت کردند؛ روز دوشنبه، دلار ۵۵ تومان از ارزش خود را از دست داد و با خروج از کانال ۴هزار و ۶۰۰ ..

ادامه مطلب

آخر تب ارزی در بازار مسکن؟

جو روانی با منشأ ارزی در بازار معاملات مسکن فروکش کرد. تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» در بازار ملک، به شناسایی شواهد چهار گانه از اصلاح نسبی اوضاع طی هفته..

ادامه مطلب

احیای مجدد سهمیه بندی بنزین با تخصیص داده شده است سهمیه به هر خانوار

مرکز پژوهش‌های مجلس ضمن تاکید بر ضرورت بازگشت سهمیه‌بندی بنزین و زیاد کردن تعرفه حامل‌های انرژی جهت پرمصرف‌ها و همچنین ابهام شدید مصارف تبصره ۱۸ لایح..

ادامه مطلب

قیمت سکه و ارز (۹ آذرماه)

دلار آمریکا با روند صعودی نسبت به روز گذشته ۴۱۳۴ تومان در بازار امروز – پنجشنبه – عرضه می شود و سکه تمام طرح تازه یک میلیون و ۳۷۶ هزار تومان ق..

ادامه مطلب

استمرار زیاد کردن عرضه گوشت قرمز تا کم کردن قیمت

معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که با توجه به نیاز حدود ۱۰۰ هزار تنی کشور به واردات گوشت قرمز و میل به مردم جهت مصرف این محصول به صورت گرم و تازه، زیاد..

ادامه مطلب