اوّل فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد

اوّل: فنجان ماساژ درمانی استفاده تسکین درد درمان میگرن درمان بیماری درمان سیاتیک درمان کمردرد درمان بی خوابی

۸ کشته ، تیراندازی مرگبار در مدرسه شهر «سانتافه» آمریکا

رسانه های خبری از وقوع یک تیراندازی در یک دبیرستان در شهر «سانتا فه» در ایالت تگزاس آمریکا خبر دادند. تیراندازی مرگبار در مدرسه شهر «سانتاف..

ادامه مطلب

خشونت‌های غیرانسانی در سوریه فوراً متوقف شود / پاپ فرانسیس

رهبر مسیحیان کاتولیک دنیا در تصویر العمل به تحولات اخیر سوریه، خشونت‌های غیرانسانی در این کشور را محکوم و از قطعنامه اخیر شورای امنیت شرکت ملل متحد جهت آ..

ادامه مطلب

چراغ سبز آمریکا به ترکیه جهت ایجاد یک نوار امنیتی ۳۰ کیلومتری در خاک سوریه

روزنامه جمهوریت ترکیه گزارش داد وزیر امور خارجه آمریکا حمایت واشنگتن از ایجاد یک نوار امنیتی به عمق ۳۰ کیلومتر به وسیله آنکارا در داخل عفرین واقع در شمال سو..

ادامه مطلب

با عملیاتی شدن اف-۳۵‌، اکنون برترین قدرت هوایی منطقه هستیم / تل‌آویو

فرمانده نیروی هوایی رژیم‌صهیونیستی گفت اسرائیل اکنون برترین قدرت هوایی منطقه است و جنگنده‌های F-35 از آن‌ها در برابر «تهدیدات ایران» محافظت می‌کنند. ..

ادامه مطلب

ژنرال آمریکایی سهوا از تعداد نیروهای کشورش در سوریه پرده برداشت

یک ژنرال آمریکایی با اعلام اینکه ۴۰۰۰ نظامی این کشور در سوریه هستند، تردیدهایی را راجع به تعداد دقیق این نظامیان در سوریه به وجود آورد.   ..

ادامه مطلب

استقبال آمریکا از تامین هزینه‌های مالی آژانس در نظارت بر اجرای برجام

دفتر نمایندگی آمریکا در شرکت های بین‌المللی در وین از گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی راجع به روند اجرای تعهدات هسته‌ای کشور عزیزمان ایران ذیل ب..

ادامه مطلب

آمریکا با حمایت از گروه‌های تروریستی جهت برهم زدن ثبات سیاسی روسیه تلاش می‌کند / پوتین

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه وستی، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در یک سری گفت وگوها با اولیور استون، کارگردان آمریکایی گفت: آمریکا با وجود ص..

ادامه مطلب

دستکم 19 تن در انفجارهای امروز کابل کشته شدند

به گفته منابع خبری محلی دست کم 19نفر در جریان سه انفجارپی در پی که عصر امروز (شنبه) در یک مراسم خاکسپاری در کابل پایتخت افغانستان رخ داد، جان باختند. ..

ادامه مطلب

پارلمان ژاپن طرح کناره‌گیری امپراتور را تصویب کرد

بدنبال کهولت سن و بیماری امپراتور ژاپن، پارلمان این کشور طرح کناره گیری امپراتور را قانونی کرد. پارلمان ژاپن طرح کناره گیری امپراتور را تصوی..

ادامه مطلب

لایحه کناره‌گیری امپراتور ژاپن امضا شد

نمایندگان پارلمان ژاپن در آخرین نشست خود لایحه ای را که امپراتور «آکی هیتو» 83 می تواند از قدرت کناره گیری کند، امضا کردند.  لایحه کناره گیر..

ادامه مطلب